5

Сайт-
визитка:

Сайт-визитка – это небольшой по размеру сайт (объем до 10 страниц), на котором размещается информация например о вашей компании.

0

Корпоративный сайт:

Это, веб-интерфейс определенной компании, который создан для доступа сотрудника к корпоративным данным и приложениям.

8

Интернет-магазин:

сайт, позволяет пользователям онлайн, в своём браузере, сформировать заказ на покупку, выбрать способ оплаты и доставки заказа.

Лікування риніту. Вартість

Всі знають ось таке народне приказка “Гарна дівчина, як у лузі калина”. А це значить, що маємо слідкувати за собою. Хто хоче бути здоровим та бадьорим, то потрібен медцентр “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Основною областю діяльності є:

- Хірургічне втручання: травматологія; ортопедія;
- Апаратні, лазерні, класичні косметологічні процедури та дерматологія;
- Ін’єкції краси: мезотерапія, біоревіталізація, редермалізація, плазмофілінг та плазмоліфтинг, мезонитки, ін’єкції ботулотоксину, інше.

Розглядаючи дитячу , лазерну, загальну ендоскопічну та пластичну хірургію, вона включає:

- Пластична хірургія це: ринопластика, зменшення грудей, пластика обличчя, отопластика, кругова блефаропластика, абдомінопластика, ліпосакція живота, круропластика, лікування гінекомастії, трансплантація жирової тканини, інтимна пластика;
- Лазерна хірургія це: лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту, лікування храпу;
- Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатричні операції відносно ожиріння;
- Хірургія для маленьких пацієнтів це: корегування фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера нігтів, котрі вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: лікування тонзиліту, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, видалення аденоїдів, лікування риніту.

В переліку медцентрів клініка розташована на вершині. Це завдяки рисам, тобіж перевагам, які у лікарів є:

- Наявність високоякісних професійних апаратів. Висока технологічність дозволяє вирішувати роботу різної складності. Операціїпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей тіла проводяться найбільш делікатним чином;
- Встановлені нові лазери, а також ендоскопічна техніка, яка є точною і функціональною;
- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи поєднуються з інтенсивною косметологією, що дозволяє максимально ліквідувати появу травм, формувати комфортні умови під час проходження операції.

У ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується професійний підхід на будь-яких періодах виконання завдань, йдемо назустріч та маємо високі моральні стандарти. Це стосується всіх етапів під час роботи з ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”, починаючи з дзвінка в “Медичний центр лікаря Тарасюка”.
Коли комусь треба одна з вищенаведених послуг або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/rynoplastyka”>рінопластика в Рівному</a>, то в клініці будуть раді допомогти. Надають допомогу найкращі гуру в своїй області.

Зв’язок з ”Медичним центром Тарасюка” можна встановити можна:

Прийшовши у ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, пров. Хутірський, 5;
Подзвонивши за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши у Viber чи Ватсап;
Написавши на e-mail — klinika.plastika@gmail.com чи rcrivne@gmail.com;
Використовуючи соцмережі — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>