5

Сайт-
визитка:

Сайт-визитка – это небольшой по размеру сайт (объем до 10 страниц), на котором размещается информация например о вашей компании.

0

Корпоративный сайт:

Это, веб-интерфейс определенной компании, который создан для доступа сотрудника к корпоративным данным и приложениям.

8

Интернет-магазин:

сайт, позволяет пользователям онлайн, в своём браузере, сформировать заказ на покупку, выбрать способ оплаты и доставки заказа.

Депозити в банках України на сьогодні (Universal Bank): що краще не забувати?

В числі кращих фінансових інструментів на сьогоднішній день безперечно є депозит. Проте варто враховувати, що видів депозитів на сьогоднішній день існує немаленьке розмаїття і кожен з них володіє своїми особливими деталями. Де та як краще обрати та відкрити депозити в банках України на сьогодні, а також які умови найбільше підходять? Про ці деталі та дещо інше ми й поговоримо в даній статті.

Практично в кожному банку депозити пропонуються клієнтам під смачно розрекламованою назвою, що сприяє популяризації послуги. В той же час досить часто в банках трапляються і особливі умови надання депозитних рахунків, що реалізується в рамках певних акційних кампаній чи до певного свята.

В основному депозитні вклади поділяються на два типи

Строковий депозит передбачає утримання банком внеску на конкретний період та виплату за процентною ставкою. По закінченню періоду клієнт може забрати свій внесок.
Депозит до запитання не має конкретного терміну та може бути повернутий на вимогу клієнта.

Де та як краще обрати депозити в Києві?

Найбільш поширені варіанти пропонованих депозитів:

  1. Для бажаючих вкласти свої гроші в банк у іноземній та національній валютах підійде валютний вид депозиту. У разі зниження курсу національної валюти даний вид внеску передбачає збереження накопичення.
  2. Якщо банківський вкладник зацікавлений у періодичній конвертації коштів між різними валютами, для нього більше підійде депозит мультивалютного характеру.
  3. Для банківських вкладників, які бажають отримувати прибуток не лише за фіксованою процентною ставкою, але й за вартістю дорогоцінних металів на ринку, підійде металевий депозит.
  4. Ощадний депозит створений для тих, кому достатньо порівняно невелика кількість умов і не дуже висока відсоткова ставка. Досить часто деякі банки реалізують у себе капіталізацію, яка стосується даного виду депозитів, тобто, відраховані відсотки додаються до основної суми вкладу, збільшуючи його. При наступному відрахуванні процентної ставки отримана сума додається до базового активу.
  5. Накопичувальний депозит був розроблений спеціально для тих, хто має бажання не лише надійно зберігати власні гроші, але й збирати їх. При наявності бажання купівлі автомобіля чи власного житла даний вид виступає справжньою знахідкою.
  6. Розрахунковий депозит – періодична виплата фіксованої суми з відсотків внеску, що попередньо відмічається в договорі.
  7. Для окремих категорій населення країни досить часто представляються спеціалізовані депозити.

Чи є сенс створювати власний депозитний рахунок?

Обираючи депозит ви зможете надійно вкласти власні тяжко зароблені кошти. У елементарному відкладанні коштів депозитам немає рівних. Обираючи банк уважно вивчайте його надійність та варіанти депозитів, які пропонуються.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>